Panevėžiui žvaigždės palankios

Panevėžiui žvaigždės palankios

Astrologas Vytautas Budzinskas savo miestą pasveikinti su gimtadieniu nusprendė sudarydamas Panevėžio horoskopą.

Tokia mintis, sako, kilo netikėtai. V. Budzinskas su keliais bendraminčiais domėjosi Panevėžio anomaliomis zonomis, kuriose įvyksta daugiausia eismo įvykių, ir nusprendė pažvelgti į žvaigždes – galbūt ten ras atsakymą.

Dabar horoskopo sudarytojas tikina ne tik supratęs, kodėl miestas gyvena taip, o ne kitaip, bet ir žvilgtelėjęs į jo ateitį. Visgi tikėti ar ne, ką sako astrologai ir būrėjai, – kiekvieno žmogaus asmeninis pasirinkimas.

Empatiškas miestas

Prieš 514 metų Lietuvos didžiojo kunigaikščio ir Lenkijos valdovo Aleksandro rugsėjo 7-ąją padėtas parašas ant rašto, davusio pradžią miestui prie Nevėžio, pasak V. Budzinsko, Aukštaitijos sostinei lėmė Svarstyklių-Skorpiono Zodiako ženklą. Miestas gimė, astrologo nuomone, geru metu: Skorpionams lemta daug pasiekti. Tik Svarstyklės jiems kartais kiša koją.

„Dabar Panevėžiui labiausiai reikia sugebėti išsigryninti savo tikruosius tikslus.“

V. Budzinskas

Panevėžys radosi Saulei einant per Mergelės ženklą. Tai, sako V. Budzinskas, reiškia, kad mums, panevėžiečiams, būdingas pragmatiškumas ir pagalba kitiems. Būtent šia kryptimi Panevėžys, horoskopo sudarytojo manymu, ir turėtų žengti.

Jo teigimu, ne veltui Panevėžyje įgyvendinta daug socialinių projektų, tokių kaip modernus Socialinių paslaugų centras. „Mums vertėtų labiau puoselėti pagalbos prieinamumą, nes tai mūsų, kaip miesto, stiprybė“, – tvirtina V. Budzinskas.

Nesėkmių kaltininkas – Juodasis mėnulis

Astrologijos požiūriu ištyręs Aukštaitijos sostinę, V. Budzinskas teigė įžvelgęs miestui žvaigždžių lemtus privalumus ir trūkumus. Jis gavo atsakymą, kodėl čia klestėjo didelis nusikalstamumas, kūrėsi ir žlugo verslai.

V. Budzinsko nuomone, yra keletas kliūčių, dėl kurių Panevėžys tarsi vis buksuoja. Esą bėdos ištinka, kai susijungę Mėnulis ir Juodasis mėnulis keliauja per Skorpiono ženklą, susijusį su klasta.

Be to, astrologo teigimu, žvaigždės lėmė, kad Panevėžiui labai trūksta kryptingo mąstymo ir logikos. Dėl to, pradėjus spręsti vieną klausimą ir netikėtai iškilus kitam, panevėžiečiai pamiršta esmę. Ieškodami teisingo sprendimo, nukrypsta į neesminių problemų narpliojimą.

Dangaus kūnai rodo, kad Aukštaitijos sostinei būdinga neįvykdyti sutarčių. Astrologo teigimu, yra pasirašyta daug neapgalvotų susitarimų. To rezultatas – susikirtus interesams stringa nemažai projektų. V. Budzinskas spėja, jog veikiausiai čia ir slypi atsakymas, kodėl dešimtmečius besitęsiant kalboms apie autobusų stoties atnaujinimą ji iki šiol tebestovi tokia, kokia pastatyta prieš kelis dešimtmečius.

Astrologas Vytautas Budzinskas mano, kad panevėžiečius žvaigždės apdovanojusios meno ir grožio suvokimu. V. BULAIČIO nuotr.

Astrologas Vytautas Budzinskas mano, kad panevėžiečius žvaigždės apdovanojusios meno ir grožio suvokimu. V. BULAIČIO nuotr.

Astrologo teigimu, būtent Juodasis mėnulis, keliaujantis per Skorpioną, lėmė mieste siautusio organizuoto nusikalstamumo mastus bei Panevėžiui tekusį Lietuvos Čikagos vardą. Dėl tos pačios priežasties atkūrus Nepriklausomybę Panevėžyje sparčiai vystėsi daug mažų verslų, bet jie greitai žlugo.

V. Budzinskas tikina, jog Juodasis mėnulis lemia ir tai, kad patys panevėžiečiai pasižymi pesimizmu, o kartais ir nemeile savo miestui.

„Panevėžiečiai per daug išeikvoja energijos neigiamoms emocijoms“, –astrologas įsitikinęs, kad energijos naudojimas ne tiems dalykams yra vienas iš Panevėžio minusų. Bet šią silpnybę, sako V. Budzinskas, lemia tai, jog gimus miestui Marsas buvo įsitvirtinęs Dvynių ženkle.

Apdovanoti grožio suvokimu

Dangaus kūnai V. Budzinskui parodė ir Aukštaitijos sostinės stiprybes. Anot vyro, šiemet buvo geri metai Mergelei, todėl kitąmet į Panevėžį turi ateiti nemažos investicijos.

Be to, panevėžiečius žvaigždės apdovanojusios meno ir grožio suvokimu. Kultūra, astrologo nuomone, turėtų būti viena stipriausių Panevėžio sričių, kurią būtina puoselėti. Neatsitiktinai Aukštaitijos sostinė nuo seno garsėjo teatru, talentingais fotografais, keramikais, dailininkais ir kitais kūrėjais. Tik, apgailestauja V. Budzinskas, viso to Panevėžys visgi nemoka reklamuoti, pakankamai neįvertina ir negeba didžiuotis.

Žvaigždės miestą globos

Astrologas tvirtina Panevėžį turint gerų perspektyvų – dideles galimybes rudenį gimusiam miestui suteikia per Ožiaragio ženklą keliaujantis Baltasis mėnulis.

„Dabar Panevėžiui labiausiai reikia sugebėti išsigryninti savo tikruosius tikslus“, – geros miesto ateities sąlygą įvardija V. Budzinskas. Ir sako: net jei šiandien tai gali atrodyti nerealu, yra visos prielaidos tikėti, kad padedant žvaigždėms miestui pavyks pasiekti aukštų tikslų. Tik, astrologo teigimu, tam būtina išsikelti aiškią viziją ir pradėti naudoti visas Saturno savybes – drausmę, discipliną ir nuoseklumą.

„Ten, kur Panevėžys sugebėjo dirbti nuosekliai, turėjome didžiausius pasiekimus“, – tvirtina jis, bet skuba pridurti, jog, deja, taip jau žvaigždės lėmė, kad mūsų miestui labiausiai trūksta drausmės ir disciplinos.

O Baltojo mėnulio kelionė per Ožiaragio ženklą yra gera žinia ir verslui. Panevėžio verslininkai gali tikėtis pasisekimo, bet su sąlyga, kad nesieks trumpalaikės sėkmės. Anot V. Budzinsko, tie, kurie turėjo ilgalaikę viziją, iki šiol Panevėžyje išliko. Todėl visiems panevėžiečiams reikėtų palinkėti išsikelti ilgalaikius tikslus ir nuosekliai jų siekti.

„Panevėžiu tikrai galima didžiuotis ir tikėtis gerų perspektyvų“, – dėl miesto ateities nė kiek neabejoja astrologas.

Komentarai

  • Žvaigždės palankios – nagi pirmyn, panevėžiečiai!

  • […] Panevėžiui žvaigždės palankios […]

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų